FABRYKA TALENTÓW

O nas

TANIEC JUNIORÓW

TAK RODZI SIĘ PASJA

Zapraszamy dzieci od 7 lat do naszych grup tanecznych. Oferujemy wiele stylów. Wszystko zależy od upodobań dziecka i jego preferencji muzycznych. Prowadzimy zajęcia z tańca towarzyskiego, nowoczesnego, street dance oraz tworzymy formacje taneczne. Każdy styl do doskonała forma aktywności i sposób na nowe znajomości. W naszej szkole pokazujemy młodym ludziom, że spędzanie wolnego czasu w ruchu z grupą rówieśników przy dobrej muzyce to niesamowita frajda. Wszystko dzięki naszym instruktorom. To osoby z pozytywną energią i pasją, która łatwo się udziela.

Zaczynasz Fantastyczną

PRZYGODĘ Z TAŃCEM TOWARZYSKIM

Nasze zajęcia to przede wszystkim mile spędzony czas. Bardzo ważne jest dla nas by utrzymać zamysł powstania Tańca Towarzyskiego, czyli gromadzić ludzi i tworzyć atmosferę dla rozwoju przyjaźni i dobrej zabawy.

W kursach początkujących nie przywiązujemy tak dużej wagi do samej techniki, ale staramy się wydobyć z kursantów to co najważniejsze, mianowicie przyjemność z ruchu w rytm muzyki.Stopniowo wprowadzamy odpowiednią technikę by poprawiać jego jakość  i efektowność. Według opinii naszych kursantów jesteśmy w stanie nauczyć tańczyć każdego mimo iż na pierwszych zajęciach twierdzili zupełnie inaczej. 

Instruktorzy

galeria galeria galeria

OFERTA

GRAFIK ZAJĘĆ

Zapisz się na pierwsze darmowe zajęcia.

Formularz kontaktowy