Dance Hall

Dance hallNabór do formacji tanecznej DANCEHALL dla dziewczyn i chłopaków

Dancehall to nieodłączony element słonecznej Jamajki, jest to zarówno taniec jak i muzyka. Swoją nazwę wziął od Dance hall czyli przestrzeni na których odbywały się imprezy (dziedzińce, targowiska albo najczęściej po prostu ulice). W dancehallu bardzo ważne jest pozytywne nastawienie i energia. Istotny jest też attitude, czyli to co wkładamy od siebie w każdy krok. Dzięki temu najprostsze kroki wyglądają bardzo spektakularnie.

Na Jamajce tańczą go głównie mężczyźni, którzy wykonują tylko kroki męskie. Kobiety na Jamajce mają większe możliwości wyboru tego co chcą tańczyć, ponieważ mogą wybrać kroki męskie albo damskie czyli Dancehall Female lub Dancehall Queen Style – połączenie tańca z elementami akrobatycznymi. 

W dancehallu są również kroki imprezowe, które może tańczyć każdy.
Najczęściej do takich kroków tworzone są utwory, które promują dany krok i tancerza (lub cały team). 

Na naszych zajęciach poznasz kroki i historię tańca oraz będziesz miał możliwość rozwoju poprzez ćwiczenia taneczne, pokazy, udział w projektach i zawodach. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie i chęć działania. 

Jeśli zawsze chciałeś znaleźć się na scenie, brać udział w klipach tanecznych, rywalizować na zawodach i dobrze się przy tym bawić- to te zajęcia są właśnie dla Ciebie! 

Dance Hall Podstawowy

START: 24.09.2019

Wtorek 18:00 - 19:00
Os. Oświecenia 1
75zł/4 zajęcia/miesiąc
Gosia
Uwagi: Pierwsze zajęcia darmowe.
Zapisz się
Dance Hall Podstawowy

START: 23.09.2019

Wtorek 17:00 - 18:00
Os. Oświecenia 1
75zł/cykl 4 spotkań
Gosia
Uwagi: Grupa starsza od 9 do 16 lat
Zapisz się